aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Par uzņēmumu

2021. gada nogalē, lai vienkāršotu uzņēmumu pārvaldību, efektivizētu un optimizētu to darbību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, apvienoti Baltijā pēc apgrozījuma lielākās vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupas AS “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”.

 

SIA “Eco Baltia vide” vides apsaimniekošanas pakalpojumus Latvijā sniedza astoņās teritorijās – Rīgas Ziemeļu rajonā un Vidzemes priekšpilsētā, Babītes, Mārupes, Salaspils, Ādažu, Tērvetes, Auces un Vecumnieku novados, savukārt SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumus nodrošina daļā Liepājas, kā arī Aizputes, Durbes, Grobiņas, Pāvilostas, Saldus, Brocēnu un Skrundas teritorijās. Pēc reorganizācijas visos minētajos reģionos darbību sniedz viens uzņēmums – SIA “Eco Baltia vide”.

 

SIA “Eko Kurzeme” priekšvēsture

 

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eko Kurzeme” darbojās Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus, veiksmīgi apkalpojot klientus gan Liepājā, gan tuvējos novados. SIA „Eko Kurzeme” pirms apvienošanās ietilpa „Eco Baltia” grupā, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei.

 

SIA „Eko Kurzeme” apkalpotās teritorijas ir Liepājā un vēl tuvākajos reģionos – Grobiņā, Aizputē, Pāvilostā, Durbē, Saldū, Brocēnos un Skrundā.
SIA „Eko Kurzeme” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas pakalpojumus un dažādus sezonālos pakalpojumus, kā, piemēram, sniega izvešanu un sāls-smilts maisījumu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību sakopšanas talkās pavasaros.
SIA „Eko Kurzeme” ir stabils un konkurētspējīgs sadarbības partneris ar augstu pakalpojumu kvalitāti, atbilstošām cenām un individuālu pieeju klientiem.

 

* Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

 

AS “Eco Baltia” grupa 

 

AS „Eco Baltia” ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Latvijā, kas juridiskām un privātpersonām piedāvā plašu vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu, sākot ar sadzīves un industriālo atkritumu savākšanu, šķirošanu, tirdzniecību un pārstrādi, un beidzot ar teritoriju un ielu apsaimniekošanu.

 

AS „Eco Baltia” uzņēmumi savus pakalpojumus sniedz daudzās Latvijas lielākajās pilsētās un to apkārtnē, tai skaitā, Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Siguldā, Tukumā, Talsos un citviet. Desmit darbības gadu laikā radītā tehniskā bāze – dažādu tilpumu atkritumu savākšanas konteineri un transports, traktortehnika, ceļa un pludmales uzkopšanas, kā arī kravas tehnika un ceļamkrāni nodrošina daudzveidīgu, nepārtrauktu un klientam pielāgotu pakalpojumu visā „Eco Baltia” uzņēmumu darbības teritorijā.

 

„Eco Baltia” grupā darbojas tādi uzņēmumi kā “Eco Baltia vide” un “Jumis”. To pamatnodarbošanās ir atkritumu apsaimniekošana. Otrreizējo izejvielu loģistiku, apstrādi un vairumtirdzniecību nodrošina „Eco Baltia vide”, bet atkritumu apsaimniekošanas loģisko ķēdi noslēdz Latvijā un Baltijā vadošās polimēru pārstrādes rūpnīcas „PET Baltija” un „Nordic Plast”. Nozīmīgs „Eco Baltia” sadarbības partneris ir Latvijas Zaļais punkts – lielākā ražotāju atbildības sistēma Latvijā, kas organizē izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču šķirošanu un pārstrādi.

 

„Eco Baltia” grupas uzņēmumi nodarbina gandrīz 800 strādājošos un ir gan stabili darba devēji, kam rūp darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība, gan ievērojami nodokļu maksātāji pilsētās un novados, kuros tie strādā.

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

 

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi