aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Lielgabarīta atkritumu izvešana

SIA „Eco Baltia vide” Kurzemes reģionā piedāvā gan juridiskām, gan fiziskām personām lielgabarīta  atkritumu  – mēbeļu, dīvānu, matraču, paklāju, svētku egļu u.tml. (atkritumi, kas ir lielāki par 0.5 m x 0.5m x 0.5m) – apsaimniekošanu.

 

Lielgabarīta atkritumi tiek savākti un aizvesti utilizācijai ar divu veida transporta līdzekļiem. Nelielos apjomos ( līdz 4-5 m3) ar mini-busu un lielos apjomos ( līdz 12 m3). Ar pašizgāzēja un manipulatora kravas mašīnu.

 

Transporta-manipulatora pakalpojumi Liepājas pilsētas teritorijā ar 12 m3  kravas kastes tilpumu – 35.00 eur/1stundas darbu.

 

Transporta pakalpojumi ārpus Liepājas pilsētas teritorijas ar 12 m3  kravas kastes tilpumu- 0.95 eur/1km, attālumu rēķinot no Bāzes teritorijas līdz klienta pieteiktam objektam, atkritumu nogādāšana utilizēšanas poligonā un atpakaļ uz bāzes teritoriju, plus manipulatora pakalpojums- 35.00 eur/1stundas darbu.

 

Transporta-manipulatora pakalpojumi Liepājas pilsētas teritorijā ar 35 m3 kravas kastes tilpumu- 43.00 eur/1stundas darbu, (minimums 2 stundu darbs).

 

Transporta pakalpojumi ārpus Liepājas pilsētas teritorijas ar 35 m3 kravas kastes tilpumu- 1.45 eur/1km, attālumu rēķinot no Bāzes teritorijas līdz klienta pieteiktam objektam, atkritumu nogādāšana utilizēšanas poligonā un atpakaļ uz bāzes teritoriju, plus manipulatora pakalpojums 43.00 eur/1stundas darbu.

 

Cenas norādītas bez PVN.

 

Papildu “Eco Baltia vide”, transporta pakalpojumiem, par dažāda veida lielgabarīta atkritumu izvešanu jāveic maksājums par noglabāšanu SIA “Liepājas RAS” atkritumu poligonā.

 

  • 94.54 EUR par katru liela izmēra atkritumu poligonā noglabāto tonnu

 

Cenas norādītas bez PVN.

Lai uzzinātu par pakalpojuma pieejamību savā reģionā, aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas centru

Liepājas Klientu apkalpošanas centrs

Ezermalas iela 11

+371 22013939

kurzeme@ecobaltiavide.lv

Saldus klientu apkalpošanas centrs

Dzirnavu iela 30

+371 22022418

saldus@ecobaltiavide.lv

 

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi