aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Atrašanās vietas

Atrašanās vietas

Informējam, ka pagaidām Jumis  klientu centrs STRĀDĀ ATTĀLINĀTI. Aicinām pakalpojumus pieteikt elektroniski, vai sazināties, zvanot un zemāk norādīto telefona numuru un rakstot uz e-pastu.

Klientu apkalpošanas centri 

Liepājas klientu apkalpošanas centrs:

Tālrunis: +371 22013939
Adrese: Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
E-pasta adrese: kurzeme@ecobaltiavide.lv

Saldus klientu apkalpošanas centrs:

Tālrunis: +371 22022418
Adrese: Dzirnavu iela 30, Saldus, LV-3801
E-pasta adrese: saldus@ecobaltiavide.lv

 

Klientu centri pagastu pārvaldēs, kur iespējams apmaksāt pakalpojumus atrodami  ŠEIT

 

SIA "Eco Baltia vide" Kurzemes filiāles rekvizīti

SIA “Eco Baltia vide”

Reģ.Nr.40003309841
Juridiskā adrese: Getliņu iela 5, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121
Luminor Bank RIKOLV2X
LV39RIKO0000083163032

 

 

SIA "Eco Baltia vide" Kurzemes filiāles darbinieku kontakti

Aldis Lazdiņš

Liepājas filiāles vadītājs

Mob. tālr.: 29138332
aldis.lazdins@ecobaltiavide.lv

Agnese Inge

Klientu apkalpošanas speciāliste

Mob. tālr.: 22013939
agnese.inge@ecobaltiavide.lv

Madara Laugale

Klientu apkalpošanas speciāliste

Mob. tālr.: 25672555
madara.laugale@ecobaltiavide.lv

Agnese Mauriņa

Saldus filiāles vadītāja

Mob. tālr.: 26644032
agnese.maurina@ecobaltiavide.lv

Gunita Dumpe

Klientu apkalpošanas speciāliste (Saldus filiālē

Mob. tālr.: 22022418
gunita.dumpe@ecobaltiavide.lv

Ivo Skripko

Dispečers

Mob. tālr.: 63423435; 22004476
ivo.skripko@ecobaltiavide.lv

Sandra Burkevica

Sekretāre - grāmatvede

Mob. tālr.: 63407320
sandra.burkevica@ecobaltiavide.lv

Sarmīte Dintere

Galvenā grāmatvede

Mob. tālr.: 63407314
sarmite.dintere@ecobaltiavide.lv

 

Ieva Tinte

Klientu apkalpošanas speciāliste

Mob. tālr.: 20201995
ieva.tinte@ecobaltiavide.lv

Signija Ķinēna

Tehniskā sekretāre

Mob. tālr.: 22004476
signija.kinena@ecobaltiavide.lv


Armands Utināns

Korporatīvās komunikācijas un mārketinga vadītājs

Mediju attiecību kontakti

Tālr.: 67 039 816
armands.utinans@ecobaltiavide.lv

 

Ziņojumiem par sabiedrības interešu pārkāpumiem jeb "Trauksmes celšana"

+371 25 460 606 ( ierunājot ziņojumu balss pastā)

trauksme@ecobaltiavide.lv

 

Ziņojumiem par ētikas kodeksa pārkāpumiem

etika@ecobaltiavide.lv

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu