aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumu sniegšanas kārtība ārkārtējās situācijas laikā

SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumu sniegšanas kārtība ārkārtējās situācijas laikā

22/10/2021

SIA “Eko Kurzeme” informē, ka Covid-19 dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi klientiem tiek sniegti pēc plānotajiem grafikiem un nepārtrauktā režīmā. Savukārt, lai pēc iespējas novērstu tiešu kontaktēšanos, no šā gada 21.oktobra spēkā ir atsevišķi ierobežojumi citu pakalpojumu sniegšanai – klientu apkalpošana notiks attālināti, kā arī paredzētas izmaiņas atkritumu šķirošanas laukuma Liepājā, Ezermalas ielā 11, darba laikā.

 

Pakalpojumu pieteikšana un līgumu slēgšana

Pagaidām uz nenoteiktu laiku tiek slēgti SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centri Saldū, Dzirnavu ielā 30, un Liepājā, Ezermalas ielā 11. Līgumu slēgšana par pakalpojumiem tiek nodrošināta attālināti:

  • Sadzīves atkritumu apsaimniekošanai – uzņēmuma mājaslapā ŠEIT vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.
  • Lielgabarīta atkritumu un būvgružu apsaimniekošanai – zvanot pa tālr. 22004476 (Liepājas filiāle),  22022418 (klientu centrs Saldū) vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv (norādot savus kontaktus –  Vārds, uzvārds,  Adrese,  Tālrunis, E-pasts);

Pieteikt izmaiņas atkritumu izvešanas grafikos (papildus tukšošana, atcelšana) vai papildu pakalpojumus, kā arī vairāk uzzināt par atkritumu šķirošanas iespējām var, rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv vai zvanot pa tel. 22013939 (klientu centrs Liepājā), 22022418 (klientu centrs Saldū).

Atgādinām, ka pieteikt pakalpojumus, sekot līdzi grafikiem un līgumiem, kā arī uzzināt par šķirošanas iespējām un citu noderīgu informāciju var, izmantojot lietotni “Eco Baltia”.

 

Šķirošanas laukumu Liepājā, Ezermalas ielā 11, un Saldū, Dzirnavu ielā 30, darbība

Šķiroto atkritumu pieņemšana turpināsies arī ārkārtējās situācijas laikā, taču ievērojot piesardzības pasākumus. Turklāt šķirošanas laukumā Liepājā pirmdienās tiks saīsināts darba laiks – šķirotos atkritumus būs iespēja nodot līdz plkst. 18:00. Pārējās dienās dalīti vākto atkritumu pieņemšana tiks nodrošināta kā ierasts. Plašāka informācija par SIA “Eco Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumu darbību pieejama ŠEIT.

 

Atgādinām!

Ierodoties šķirošanas laukumos, strikti jāievēro Covid-19 dēļ noteiktās piesardzības prasības – laukumus neapmeklēt ar jebkādiem saslimšanas simptomiem, valkāt sejas aizsargmaskas, sašķirotos atkritumus novietot tikai tam paredzētajās vietās, ievērot vismaz divu metru distanci no citiem laukuma apmeklētājiem, kā arī pēc apmeklējuma rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā dezinficēt rokas.

Ievērojot piesardzību, aicinām iedzīvotājus turpināt aktīvi šķirot ikdienā radītos atkritumus. Taču atgādinām, ka sejas aizsargmaskas, izlietotās salvetes un kabatslakatiņi, kā arī vienreizlietojamie cimdi ir sadzīves atkritumi un tos NEDRĪKST ievietot iepakojuma vai tekstila konteineros. Šos atkritumus jāizmet sadzīves atkritumiem paredzētajā tvertnē. Gadījumā, ja kādam no mājsaimniecības novērotas jebkādas saslimšanas pazīmes, minētos atkritumus jāizmet dubultā aizsietā maisā.

 

Jautājumu gadījumā par pakalpojumu sniegšanas kārtību ārkārtējās situācijas laikā aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu centru, rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv vai zvanot pa tel. 22013939 (klientu centrs Liepājā), 22022418 (klientu centrs Saldū).

 

Saistītie raksti

SIA “Eco Baltia vide” aicina informēt par traucētu piekļuvi atkritumu konteineriem apledojušu ceļu dēļ

06/01/2022

Neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem un neparedzamo autoceļu stāvokli, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” turpina nodrošināt atkritumu izvešanu pēc grafikiem un strādā pie tā, lai pakalpojumi tiktu savlaicīgi sniegti ikvienā adresē. Tomēr ir novērotas […]

Turpinās pieteikšanās speciālo norāžu cilvēkiem ar redzes traucējumiem izvietošanai uz šķiroto atkritumu konteineriem

06/01/2022

Līdz 13. janvārim vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes uzņēmumu grupa AS “Eco Baltia” sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību un Latvijas Zaļo punktu aicina mājsaimniecības un iestādes, kurās uzturas cilvēki ar redzes traucējumiem, pieteikties jaunizveidotu speciālo […]

SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes reģionā aicina nodrošināt piekļuvi atkritumu konteineriem

28/12/2021

Lai arī ziemas apstākļos, kad zemi pārklāj biezas sniega kārtas, atkritumu izvešanas pakalpojumu būtu iespējams sniegt efektīvi un to bez kavēšanās varētu saņemt ikviens klients, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina iedzīvotājus parūpēties, […]

Noskaties: Radīta asprātīga multfilma par trīs sivēntiņiem mūsdienās

28/12/2021

Aktualizējot nepieciešamību šķirot atkritumus, tapusi asprātīga multfilma par trīs sivēntiņiem, kuri dzīvo mūsdienās. Kā redzams multfilmā, modernajā pasaulē sivēntiņu lielākā problēma nav vis lielais, ļaunais vilks, bet gan atkritumi, kuri, nešķiroti un izmesti visi vienuviet […]

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu