aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumu sniegšanas kārtība ārkārtējās situācijas laikā

SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumu sniegšanas kārtība ārkārtējās situācijas laikā

22/10/2021

SIA “Eko Kurzeme” informē, ka Covid-19 dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi klientiem tiek sniegti pēc plānotajiem grafikiem un nepārtrauktā režīmā. Savukārt, lai pēc iespējas novērstu tiešu kontaktēšanos, no šā gada 21.oktobra spēkā ir atsevišķi ierobežojumi citu pakalpojumu sniegšanai – klientu apkalpošana notiks attālināti, kā arī paredzētas izmaiņas atkritumu šķirošanas laukuma Liepājā, Ezermalas ielā 11, darba laikā.

 

Pakalpojumu pieteikšana un līgumu slēgšana

Pagaidām uz nenoteiktu laiku tiek slēgti SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centri Saldū, Dzirnavu ielā 30, un Liepājā, Ezermalas ielā 11. Līgumu slēgšana par pakalpojumiem tiek nodrošināta attālināti:

  • Sadzīves atkritumu apsaimniekošanai – uzņēmuma mājaslapā ŠEIT vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.
  • Lielgabarīta atkritumu un būvgružu apsaimniekošanai – zvanot pa tālr. 22004476 (Liepājas filiāle),  22022418 (klientu centrs Saldū) vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv (norādot savus kontaktus –  Vārds, uzvārds,  Adrese,  Tālrunis, E-pasts);

Pieteikt izmaiņas atkritumu izvešanas grafikos (papildus tukšošana, atcelšana) vai papildu pakalpojumus, kā arī vairāk uzzināt par atkritumu šķirošanas iespējām var, rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv vai zvanot pa tel. 22013939 (klientu centrs Liepājā), 22022418 (klientu centrs Saldū).

Atgādinām, ka pieteikt pakalpojumus, sekot līdzi grafikiem un līgumiem, kā arī uzzināt par šķirošanas iespējām un citu noderīgu informāciju var, izmantojot lietotni “Eco Baltia”.

 

Šķirošanas laukumu Liepājā, Ezermalas ielā 11, un Saldū, Dzirnavu ielā 30, darbība

Šķiroto atkritumu pieņemšana turpināsies arī ārkārtējās situācijas laikā, taču ievērojot piesardzības pasākumus. Turklāt šķirošanas laukumā Liepājā pirmdienās tiks saīsināts darba laiks – šķirotos atkritumus būs iespēja nodot līdz plkst. 18:00. Pārējās dienās dalīti vākto atkritumu pieņemšana tiks nodrošināta kā ierasts. Plašāka informācija par SIA “Eco Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumu darbību pieejama ŠEIT.

 

Atgādinām!

Ierodoties šķirošanas laukumos, strikti jāievēro Covid-19 dēļ noteiktās piesardzības prasības – laukumus neapmeklēt ar jebkādiem saslimšanas simptomiem, valkāt sejas aizsargmaskas, sašķirotos atkritumus novietot tikai tam paredzētajās vietās, ievērot vismaz divu metru distanci no citiem laukuma apmeklētājiem, kā arī pēc apmeklējuma rūpīgi nomazgāt un nepieciešamības gadījumā dezinficēt rokas.

Ievērojot piesardzību, aicinām iedzīvotājus turpināt aktīvi šķirot ikdienā radītos atkritumus. Taču atgādinām, ka sejas aizsargmaskas, izlietotās salvetes un kabatslakatiņi, kā arī vienreizlietojamie cimdi ir sadzīves atkritumi un tos NEDRĪKST ievietot iepakojuma vai tekstila konteineros. Šos atkritumus jāizmet sadzīves atkritumiem paredzētajā tvertnē. Gadījumā, ja kādam no mājsaimniecības novērotas jebkādas saslimšanas pazīmes, minētos atkritumus jāizmet dubultā aizsietā maisā.

 

Jautājumu gadījumā par pakalpojumu sniegšanas kārtību ārkārtējās situācijas laikā aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu centru, rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv vai zvanot pa tel. 22013939 (klientu centrs Liepājā), 22022418 (klientu centrs Saldū).

 

Saistītie raksti

Izmaiņas Liepājas klientu apkalpošanas un zvanu centru darba laikos 13.janvārī

10/01/2023

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” Liepājas filiāles klientu apkalpošanas un zvana centra darba laikos 13.janvārī.  Liepājas filiāle, Ezermalas ielā 11 – no 8:00 līdz 15:00.   Saldus filiāles klientu zvanu un apkalpošanas centrs strādās […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centra darba laiki Ziemassvētku periodā

14/12/2022

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” vēlas informēt par paredzētajām izmaiņām klientu zvanu centra darba laikā – Ziemassvētku periodā. Iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti laikus pieteikt nepieciešamos pakalpojumus svētku periodam vai atteikt, ja atkritumu izvešana […]

Aicina informēt par sniega vai apledojušu ceļu dēļ traucētu piekļuvi atkritumu konteineriem

06/12/2022

Sākoties ziemas sezonai, snigšanas vai laikapstākļu maiņas rezultātā  uz ceļiem var veidoties apledojums un sniega sega, kas var apgrūtināt braukšanas apstākļus. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” strādā pie tā, lai neatkarīgi no laikapstākļiem […]

Liepājas un Grobiņas iedzīvotājus aicina pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

29/11/2022

Lai ar atbildību parūpētos gan par apkārtējo vidi, gan samazinātu poligonos noglabājamo atkritumu apjomu, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļais punkts aicina Liepājas un Grobiņas iedzīvotājus izmantot iespēju un pieteikt elektroiekārtu […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi