aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Kas jāzina klientiem par “Eko Kurzeme” pievienošanos “Eco Baltia vide”

Kas jāzina klientiem par “Eko Kurzeme” pievienošanos “Eco Baltia vide”

23/11/2021

Kāpēc tiek apvienoti uzņēmumi SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide”?

Pēc apgrozījuma lielākā vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupa Baltijā AS “Eco Baltia” par vienu no svarīgākajiem stratēģiskajiem mērķiem ir izvirzījusi nepārtrauktu grupas uzņēmumu darbības efektivizāciju. Grupas akcionāri ir pieņēmuši lēmumu apvienot SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide” vienā uzņēmumā ar nosaukumu SIA “Eco Baltia vide”, lai optimizētu uzņēmumu darbību un uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti klientiem.

 

Kur darbosies apvienotais uzņēmums?

Pēc apvienošanās SIA “Eco Baltia vide” turpina sniegt visus pakalpojumus līdzšinējās atkritumu apsaimniekošanas teritorijās – Rīgas Ziemeļu rajonā un Vidzemes priekšpilsētā, Babītē, Mārupē, Salaspilī, Ādažos, Tērvetē, Aucē un Vecumniekos, kā arī SIA “Eko Kurzeme” teritorijās – daļā Liepājas, kā arī Aizputē, Grobiņā, Pāvilostā, Durbē, Saldū, Brocēnos un Skrundā.

 

Vai man jāpārslēdz līgums, ja esmu “Eko Kurzeme” klients?

Nē – klientiem tiek nodrošināts pakalpojums līdzšinējā apmērā un kvalitātē saskaņā ar spēkā esošā līguma nosacījumiem, saglabājot visu pakalpojumu nepārtrauktību gan SIA “Eco Baltia vide”, gan SIA “Eko Kurzeme” apsaimniekošanas reģionos.

 

Vai es saņemšu visus līdzšinējos pakalpojumus?

  • Visiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme” klientiem pēc uzņēmumu apvienošanas tiek saglabāti:
  • esošie pakalpojumu sniegšanas līgumi,
  • līdzšinējie atkritumu izvešanas grafiki;
  • līdzšinējās atkritumu šķirošanas iespējas un citi ikdienas pakalpojumi;
  • piedāvātais pakalpojumu klāsts;
  • esošie norēķinu konta numuri;
  • klientu apkalpošanas centri un informatīvie tālruņi.

 

Vai mainīsies pakalpojumu cena?

Klientiem tiek nodrošināts pakalpojums līdzšinējā apmērā un kvalitātē saskaņā ar līdzšinējā līguma nosacījumiem, un uzņēmumu apvienošana cenu par pakalpojumiem neietekmē.

 

Kā jānorēķinās par saņemtajiem pakalpojumiem?

Par norēķiniem un veiktajiem avansa maksājumiem līdzšinējiem SIA “Eko Kurzeme” klientiem nav jāraizējas – tie paliek saistoši un ir spēkā.

Pēc reorganizācijas pašreizējo SIA “Eko Kurzeme” klientu maksājumi tiks pieņemti uz SIA “Eco Baltia vide” rekvizītiem. Jaunie rekvizīti tiks norādīti rēķinā pēc uzņēmumu apvienošanas.

Jaunie rekvizīti
SIA “Eco Baltia vide”
Juridiskā adrese: Getliņu iela 5, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121
Fiziskā adrese Kurzemes filiālei: Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
PVN reģ. Nr. LV 40003309841
Luminor Bank RIKOLV2X
LV39RIKO0000083163032

 

Vai būs izmaiņas klientu apkalpošanas centros un uzziņas tālruņos?

Nē, visi ikdienas pakalpojumi tiek nodrošināti kā līdz šim, ieskaitot klientu apkalpošanas centrus un tālruņus gan Liepājā, gan Saldū. Līdzšinējo SIA “Eko Kurzeme” klientu ērtībai izveidota vienota interneta vietne www.ecobaltiavide.kurzeme.lv, kā arī e-pasts Kurzeme@ecobaltiavide.lv. Jaunajā vietnē pieejama informācija par uzņēmuma pakalpojumiem, aktuālajiem jaunumiem un kontaktinformācija, kur vērsties ar jautājumiem.

Klientu apkalpošanas centru adreses un tālruņa numuri paliek nemainīgi:
Liepājas klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22013939 / Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
Saldus klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22022418 / Dzirnavu iela 30, Saldus, LV-3801

Vēl ērtākai atkritumu pārvaldei mobilajā tālrunī iesakām lejuplādēt “Eco Baltia” lietotni. Tā ļaus ērti saņemt aktuālo informāciju par saviem līgumiem, sekot līdzi atkritumu izvešanas grafikiem, pievienot atgādinājumu par gaidāmajiem izvešanas datumiem, sekot līdzi norēķinu bilancei un veikt rēķinu apmaksu, pieteikt līguma izmaiņas un/vai papildu pakalpojumus. Tā pieejama gan līdzšinējiem, gan jaunajiem SIA “Eco Baltia vide” klientiem Android un iOS operētājsistēmās.

Saistītie raksti

Izmaiņas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes reģionos no 2022. gada 1. janvāra

01/12/2021

SIA “Eco Baltia vide” Kurzemes reģiona filiāle informē par aktualizētajām izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā, kas stāsies spēkā no 2022.gada 1.janvāra. Dabas resursu nodokļa likums paredz, ka turpmākajos gados tiks pakāpeniski palielinātadabas resursu nodokļa (DRN) […]

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme” turpmāk būs SIA “Eco Baltia vide”

23/11/2021

Lai vienkāršotu uzņēmumu pārvaldību, efektivizētu un optimizētu to darbību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, apvienoti Baltijā pēc apgrozījuma lielākās vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupas AS “Eco Baltia” […]

Plānotas izmaiņas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā no 2022.gada 1.janvāra

11/11/2021

2021.gada 1.janvārī stājās spēkā grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz, ka turpmākajos gados tiks pakāpeniski palielināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme par atkritumu noglabāšanu poligonos. 2021.gadā tā ir 65 eiro par tonnu, savukārt no 2022.gada […]

SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumu sniegšanas kārtība ārkārtējās situācijas laikā

22/10/2021

SIA “Eko Kurzeme” informē, ka Covid-19 dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi klientiem tiek sniegti pēc plānotajiem grafikiem un nepārtrauktā režīmā. Savukārt, lai pēc iespējas novērstu tiešu kontaktēšanos, no šā gada 21.oktobra […]

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu