aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Kas jāzina klientiem par “Eko Kurzeme” pievienošanos “Eco Baltia vide”

Kas jāzina klientiem par “Eko Kurzeme” pievienošanos “Eco Baltia vide”

23/11/2021

Kāpēc tiek apvienoti uzņēmumi SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide”?

Pēc apgrozījuma lielākā vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupa Baltijā AS “Eco Baltia” par vienu no svarīgākajiem stratēģiskajiem mērķiem ir izvirzījusi nepārtrauktu grupas uzņēmumu darbības efektivizāciju. Grupas akcionāri ir pieņēmuši lēmumu apvienot SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide” vienā uzņēmumā ar nosaukumu SIA “Eco Baltia vide”, lai optimizētu uzņēmumu darbību un uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti klientiem.

 

Kur darbosies apvienotais uzņēmums?

Pēc apvienošanās SIA “Eco Baltia vide” turpina sniegt visus pakalpojumus līdzšinējās atkritumu apsaimniekošanas teritorijās – Rīgas Ziemeļu rajonā un Vidzemes priekšpilsētā, Babītē, Mārupē, Salaspilī, Ādažos, Tērvetē, Aucē un Vecumniekos, kā arī SIA “Eko Kurzeme” teritorijās – daļā Liepājas, kā arī Aizputē, Grobiņā, Pāvilostā, Durbē, Saldū, Brocēnos un Skrundā.

 

Vai man jāpārslēdz līgums, ja esmu “Eko Kurzeme” klients?

Nē – klientiem tiek nodrošināts pakalpojums līdzšinējā apmērā un kvalitātē saskaņā ar spēkā esošā līguma nosacījumiem, saglabājot visu pakalpojumu nepārtrauktību gan SIA “Eco Baltia vide”, gan SIA “Eko Kurzeme” apsaimniekošanas reģionos.

 

Vai es saņemšu visus līdzšinējos pakalpojumus?

  • Visiem SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme” klientiem pēc uzņēmumu apvienošanas tiek saglabāti:
  • esošie pakalpojumu sniegšanas līgumi,
  • līdzšinējie atkritumu izvešanas grafiki;
  • līdzšinējās atkritumu šķirošanas iespējas un citi ikdienas pakalpojumi;
  • piedāvātais pakalpojumu klāsts;
  • esošie norēķinu konta numuri;
  • klientu apkalpošanas centri un informatīvie tālruņi.

 

Vai mainīsies pakalpojumu cena?

Klientiem tiek nodrošināts pakalpojums līdzšinējā apmērā un kvalitātē saskaņā ar līdzšinējā līguma nosacījumiem, un uzņēmumu apvienošana cenu par pakalpojumiem neietekmē.

 

Kā jānorēķinās par saņemtajiem pakalpojumiem?

Par norēķiniem un veiktajiem avansa maksājumiem līdzšinējiem SIA “Eko Kurzeme” klientiem nav jāraizējas – tie paliek saistoši un ir spēkā.

Pēc reorganizācijas pašreizējo SIA “Eko Kurzeme” klientu maksājumi tiks pieņemti uz SIA “Eco Baltia vide” rekvizītiem. Jaunie rekvizīti tiks norādīti rēķinā pēc uzņēmumu apvienošanas.

Jaunie rekvizīti
SIA “Eco Baltia vide”
Juridiskā adrese: Getliņu iela 5, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121
Fiziskā adrese Kurzemes filiālei: Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
PVN reģ. Nr. LV 40003309841
Luminor Bank RIKOLV2X
LV39RIKO0000083163032

 

Vai būs izmaiņas klientu apkalpošanas centros un uzziņas tālruņos?

Nē, visi ikdienas pakalpojumi tiek nodrošināti kā līdz šim, ieskaitot klientu apkalpošanas centrus un tālruņus gan Liepājā, gan Saldū. Līdzšinējo SIA “Eko Kurzeme” klientu ērtībai izveidota vienota interneta vietne www.ecobaltiavide.kurzeme.lv, kā arī e-pasts Kurzeme@ecobaltiavide.lv. Jaunajā vietnē pieejama informācija par uzņēmuma pakalpojumiem, aktuālajiem jaunumiem un kontaktinformācija, kur vērsties ar jautājumiem.

Klientu apkalpošanas centru adreses un tālruņa numuri paliek nemainīgi:
Liepājas klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22013939 / Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
Saldus klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22022418 / Dzirnavu iela 30, Saldus, LV-3801

Vēl ērtākai atkritumu pārvaldei mobilajā tālrunī iesakām lejuplādēt “Eco Baltia” lietotni. Tā ļaus ērti saņemt aktuālo informāciju par saviem līgumiem, sekot līdzi atkritumu izvešanas grafikiem, pievienot atgādinājumu par gaidāmajiem izvešanas datumiem, sekot līdzi norēķinu bilancei un veikt rēķinu apmaksu, pieteikt līguma izmaiņas un/vai papildu pakalpojumus. Tā pieejama gan līdzšinējiem, gan jaunajiem SIA “Eco Baltia vide” klientiem Android un iOS operētājsistēmās.

Saistītie raksti

Izmaiņas Liepājas klientu apkalpošanas un zvanu centru darba laikos 13.janvārī

10/01/2023

Informējam par izmaiņām SIA “Eco Baltia vide” Liepājas filiāles klientu apkalpošanas un zvana centra darba laikos 13.janvārī.  Liepājas filiāle, Ezermalas ielā 11 – no 8:00 līdz 15:00.   Saldus filiāles klientu zvanu un apkalpošanas centrs strādās […]

SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas centra darba laiki Ziemassvētku periodā

14/12/2022

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” vēlas informēt par paredzētajām izmaiņām klientu zvanu centra darba laikā – Ziemassvētku periodā. Iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti laikus pieteikt nepieciešamos pakalpojumus svētku periodam vai atteikt, ja atkritumu izvešana […]

Aicina informēt par sniega vai apledojušu ceļu dēļ traucētu piekļuvi atkritumu konteineriem

06/12/2022

Sākoties ziemas sezonai, snigšanas vai laikapstākļu maiņas rezultātā  uz ceļiem var veidoties apledojums un sniega sega, kas var apgrūtināt braukšanas apstākļus. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” strādā pie tā, lai neatkarīgi no laikapstākļiem […]

Liepājas un Grobiņas iedzīvotājus aicina pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

29/11/2022

Lai ar atbildību parūpētos gan par apkārtējo vidi, gan samazinātu poligonos noglabājamo atkritumu apjomu, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļais punkts aicina Liepājas un Grobiņas iedzīvotājus izmantot iespēju un pieteikt elektroiekārtu […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi