aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme” turpmāk būs SIA “Eco Baltia vide”

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme” turpmāk būs SIA “Eco Baltia vide”

23/11/2021

Lai vienkāršotu uzņēmumu pārvaldību, efektivizētu un optimizētu to darbību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti klientiem un izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, apvienoti Baltijā pēc apgrozījuma lielākās vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes grupas AS “Eco Baltia” vides sektora uzņēmumi SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme”.

 

Reorganizācijas rezultātā SIA “Eko Kurzeme” ir pārstājusi eksistēt kā atsevišķa juridiska persona un visas uzņēmuma tiesības un saistības pārgājušas SIA “Eco Baltia vide”.

 

“​Viens no būtiskākajiem AS “Eco Baltia” stratēģiskajiem mērķiem ir uzņēmuma procesu un pārvaldības efektivizācija, tāpēc, meklējot jaunus risinājumus tās īstenošanai, AS “Eco Baltia” akcionāri šogad pieņēma lēmumu apvienot uzņēmumus SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide”,” skaidro AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs. “Mums kā grupai ir svarīgi domāt plašāk, lai veicinātu ne tikai uzņēmuma, bet arī visas nozares attīstību. Esam uzņēmuši straujāku kursu uz izaugsmi Baltijā un vēl plašāk. Šā gada pirmajā pusē esam noslēguši vērienīgu darījumu par Lietuvas uzņēmuma “Ecoservice” vairākuma akciju iegādi, kļūstotm spēcīgāki gan teritoriāli, gan pieredzes ziņā. Turpmāk šo Baltijas mēroga pieredzi esam gatavi ienest vides apsaimniekošanas jomā Latvijā un kā vērtību piešķirt arī Kurzemes reģionam.”

 

Pēc apvienošanās SIA “Eco Baltia vide” turpinās sniegt visus vides apsaimniekošanas pakalpojumus līdzšinējās atkritumu apsaimniekošanas teritorijās, kā arī SIA “Eko Kurzeme” novados līdzšinējā kārtībā.

 

SIA “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts: “Šīs izmaiņas ļaus stiprināt līdz šim divu neatkarīgi strādājošu vides apsaimniekošanas uzņēmumu darbību, veidot pakalpojumus arvien augstākā līmenī, ne tikai attīstot šķirošanas infrastruktūru, bet laika gaitā arī Kurzemes reģionos pārejot uz videi draudzīgāku atkritumu savākšanas transportu, ko esam ieviesuši Rīgā un Pierīgā. “Eco Baltia vide” un “Eko Kurzeme” apvienošana nekādā mērā neietekmēs iedzīvotājiem līdz šim sniegtos pakalpojumus – tie tiks nodrošināti kā līdz šim un nepārtrauktā režīmā. Tāpat, kas mums kā uzņēmumam ir ļoti svarīgi, esošās vai jaunās pozīcijās tiks saglabātas arī uzņēmumos jau strādājošo darbinieku darba vietas.”

 

Visi iepriekš noslēgtie līgumi ar SIA “Eko Kurzeme” klientiem paliek spēkā, un klientu ērtībai tiek saglabāts arī norēķinu konts. Tas nozīmē, ka pēc uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide” un SIA “Eko Kurzeme” apvienošanās klientiem tiek saglabāti esošie pakalpojumi un to nosacījumi, ietverot arī līdzšinējos atkritumu izvešanas grafikus. Tāpat nemainīgi tiek nodrošinātas līdzšinējās atkritumu šķirošanas iespējas un citi ikdienas pakalpojumi, ieskaitot klientu apkalpošanas centrus un tālruņus gan Liepājā, gan Saldū. Pēc reorganizācijas turpmākos norēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem plānots veikt uz SIA “Eco Baltia vide” rekvizītiem.

 

Uzņēmumu apvienošana ir būtisks solis ceļā uz to, lai Kurzemes reģiona iedzīvotājiem sniegtu arvien labāku un ilgtspējīgāku apkalpošanas pieredzi. Turpinot nepārtrauktu līdzšinējo pakalpojumu sniegšanu, mēs vienlaikus varam domāt par to kvalitatīvāku, dabai draudzīgāku un efektīvāku izpildi. Ņemot vērā līdzšinējos “Eco Baltia” attīstību un izaugsmi, varam būt droši, ka abu uzņēmumu apvienošana būs ieguvums ne vien klientiem Kurzemē, bet visai nozarei kopumā,” norāda līdzšinējais SIA “Eko Kurzeme” direktors un “Eco Baltia vide” valdes loceklis Andris Karlsons.

 

Līdz uzņēmumu reorganizācijai SIA “Eco Baltia vide” vides apsaimniekošanas pakalpojumus Latvijā sniedza astoņās teritorijās – Rīgas Ziemeļu rajonā un Vidzemes priekšpilsētā, Babītē, Mārupē, Salaspilī, Ādažos, Tērvetē, Aucē un Vecumniekos, savukārt SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumus nodrošināja daļā Liepājas, kā arī Aizputes, Durbes, Grobiņas, Pāvilostas, Saldus, Brocēnu un Skrundas teritorijās. Turpmāk visos minētajos reģionos atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās viens uzņēmums – SIA “Eco Baltia vide”.

 

Līdzšinējo SIA “Eko Kurzeme” klientu ērtībai izveidota vienota interneta vietne www.kurzeme.ecobaltiavide.lv, kā arī e-pasts Kurzeme@ecobaltiavide.lv. Jaunajā vietnē būs pieejama informācija par uzņēmuma pakalpojumiem, aktuālajiem jaunumiem un kontaktinformācija, kur vērsties ar jautājumiem.

 

Klientu apkalpošanas centru adreses un tālruņa numuri paliek nemainīgi:

 

 Liepājas klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22013939 / Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401

Saldus klientu apkalpošanas centrs: t. +371 22022418 / Dzirnavu iela 30, Saldus, LV-3801

Saistītie raksti

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā Liepājas pilsētā (Ziemeļu daļā, no Tirdzniecības kanāla) no 1.oktobra

23/08/2022

SIA “Eco Baltia vide” informē par plānotajām un Liepājas valstspilsētas pašvaldības apstiprinātajām izmaiņām nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Liepājas zonā B no Tirdzniecības kanāla līdz pilsētas Ziemeļu robežai, kas stāsies spēkā no š.g. 1.oktobra. […]

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā Skrundas reģionā no 1.septembra

18/08/2022

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” informē par plānotajām un Kuldīgas novada pašvaldības apstiprinātajām izmaiņām nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Skrundas reģionā, kas stāsies spēkā no š.g. 1.septembra. Iepriekšējās izmaiņas maksā par atkritumu […]

Uz atkritumu šķirošanas konteineriem sāk izvietot Latvijā pirmās uzlīmes, kas pielāgotas cilvēkiem ar redzes vai uztveres traucējumiem

18/08/2022

Baltijā pēc apgrozījuma lielākā vides apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes uzņēmumu grupa AS “Eco Baltia” sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību un Latvijas Zaļo punktu pēc mājsaimniecību, iestāžu un pašvaldību pieteikumiem sākuši speciālo norāžu izvietošanu uz šķiroto […]

Vēl līdz 31.jūlijam 60 atkritumu šķirošanas laukumos var nodot veco tehniku un laimēt jaunu

25/07/2022

Lai veicinātu savu laiku nokalpojušās elektrotehnikas šķirošanu un nodošanu otrreizējā pārstrādē, Latvijas Zaļais punkts kopā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Tet” un “Maxima Latvija” no šā gada maija visā Latvijā […]

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu